• Kategorie
  • Producent - ANWEN

Maska Anwen Kiełki Pszenicy i Kakao została stworzona z myślą o konkretnym rodzaju włosów, a dokładniej ich szczególnej własności jaką jest wysoka porowatość..
50.44
Maska Anwen Kokos i Glinka została stworzona z myślą o konkretnym rodzaju włosów, a dokładniej ich szczególnej własności jaką jest niska porowatość..
50.44
Maska Anwen Winogrona i Keratyna została stworzona z myślą o konkretnym rodzaju włosów, a dokładniej ich szczególnej własności jaką jest średnia porowatość..
50.44
Nawilżająca mgiełka Summer Protect jednocześnie pielęgnuje i chroni włosy przed promieniami słonecznymi, wiatrem i słoną, morską wodą...
54.22
Twoje włosy puszą się, elektryzują i są zbyt lekkie? To znak, że brakuje im emolientów! Moc emolientów sprawi, że Twoje włosy staną się bardziej gładkie, błyszczące i elastyczne..
34.03
Twoje włosy puszą się, elektryzują i są zbyt lekkie? To znak, że brakuje im emolientów! Moc emolientów sprawi, że Twoje włosy staną się bardziej gładkie, błyszczące i elastyczne.
34.03
Twoje włosy są suche, szorstkie i matowe? To znak, że brakuje im nawilżenia! Odżywka Anwen zawiera aż 5 substancji, które mają zdolność wiązania i utrzymywania wody wewnątrz włosa. .
34.03
Twoje włosy są łamliwe, „smętne" i bez życia? To znak, że brakuje im protein! Odżywka Anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein dla Twoich włosów..
34.03
Twoje włosy są łamliwe, „smętne" i bez życia? To znak, że brakuje im protein! Odżywka Anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein dla twoich włosów..
34.03
Twoje włosy są łamliwe, „smętne" i bez życia? To znak, że brakuje im protein! Wegańska odżywka Anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein pochodzenia roślinnego dla Twoich włosów..
34.03
Wygładzające serum na końcówki Happy Ends w formie masełka zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wysoką jak i niską temperaturą..
21.41
Formuła szamponu ANWEN Brzoskwinia i Kolendra bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu, nadaje się do codziennego stosowania..
35.28
Szampon enzymatyczny WAKE IT UP doskonale oczyszcza włosy, a także skórę głowy..
41.60
Odświeżający szampon MINT IT UP doskonale oczyszcza skórę głowy za sprawą peelingujących drobinek z pestek moreli..
41.60
Formuła szamponu ANWEN Pomarańcza i Bergamotka bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu, nadaje się do codziennego stosowania..
35.28
Formuła szamponu w piance ANWEN Brzoskwinia i Kolendra bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu, nadaje się do codziennego stosowania..
35.28
Formuła szamponu w piance ANWEN Pomarańcza i Bergamotka bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu, nadaje się do codziennego stosowania..
35.28