• Kategorie
  • Producent - GOKI

Gra zręcznościowa polegająca na układaniu kolorowych walców na łosiu, których kolejność wskazuje rzut kostką, tak aby całość się nie przewróciła..
80.90
Rozgrywka między zawodnikami może przebiegać na wiele sposobów, dzięki czemu gra staje się ciekawsza oraz skłania do myślenia i opracowywania nowych strategii..
Zabawka pomalowana została ekologicznymi farbami i lakierami bezpiecznymi dla dziecka.
Drewniane grzechotki i gryzaki są obowiązkowymi zabawkami dla każdego malucha od pierwszych chwil jego życia. Drewniany gryzak ma wygodny dla dziecka uchwyt.
Marionetka Żyrafa świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!
Marionetka Smok świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!..
Budowanie chwiejącej się wieży to jedna z najbardziej wciągających gier zręcznościowych. Należy na przemian wyjmować klocki z konstrukcji i układać na jej szczycie. Przegrywa ten, kto zburzy wieżę..
Zestaw składa się z drewnianych patyczków o różnych wartościach punktowych zapakowanych w praktyczne drewniane pudełko z odsuwanym wieczkiem..
Poznaj pory roku! Jak zmienia się natura i otaczający cię świat wraz z upływem czasu? Ułóż układankę, a dowiesz się, jak wygląda domek dziewczynki wiosną, latem, jesienią, a jak zima?
Fantastyczne puzzle Goki przedstawiają zwierzęta morskie i nadmorskie: m.in. ryby, ssaki i ptaki. Zabawka poszerza wiedzę o świecie zwierząt oraz uczy koordynacji ręka-oko i logicznego myślenia. Drewniana układanka składa się z 96 elementów..
Drewniany konik na sznureczku, którego można ciągnąć. Doskonały towarzysz spacerów krótszych i dłuższych.
Zegar Puzzle do nauki czasu to doskonała pomoc dydaktyczna do ćwiczeń w zakresie odczytywania godzin oraz minut..
Każdy element układanki po włożeniu w odpowiednie miejsce wyda charakterystyczny dla danego zwierzaka dźwięk. W zestawie znajdziemy baterie.
Drewniane puzzle edukacyjne Goki spodobają się miłośnikom przyrody. Każda z czterech warstw przedstawia kolejne etapy wzrostu drzewa..
Zabawka ćwiczy cierpliwość i umiejętność koncentracji oraz rozwija precyzję i zręczność rąk.
Dzięki tej uroczej zabawce dzieci mogą się przygotować do odpowiedzialności opiekowania się prawdziwymi zwierzętami domowymi. Zestaw, spakowany w specjalną torbę, jest niezbędny dla każdego miłośnika pluszaków!
5 sznurków, 5 obrazków. Czego brakuje? Kogoś, kto przeciągnie sznurki przez drewniane płytki i ukończy zwierzęta. Zabawka wspiera umiejętności motoryczne i cierpliwość..
9 klocków sześciennych, których każdy bok przedstawia część innego obrazka z baśni..