• Kategorie
  • Producent - PIERPAOLI

IGIENIZZANTE BUCATO - działa lepiej niż podobne dodatki do proszków ponieważ produkt Pierpaoli ma dodatek z olejku lawendowego oraz został przetestowany na skuteczność.
155.91
Wodoodporny krem przeciwsłoneczny Anthyllis dla skóry wrażliwej, z certyfikatami, nie pozostawia białego filmu na skórze ...
106.39
Wodoodporny krem przeciwsłoneczny Anthyllis dla skóry wrażliwej, z certyfikatami, bezpieczny dla środowiska wodnego ...
117.04
Wodoodporny krem przeciwsłoneczny Anthyllis dla skóry wrażliwej, nadający się dla noworodków ...
125.75
Balsam o wysokiej zawartości tłuszczu. Posiada delikatną, aksamitną konsystencję.
33.58
Nawilżane chusteczki do czyszczenia skóry niemowląt i dzieci - idealne do skóry wrażliwej
20.09
IGIENIZZANTE BUCATO - działa lepiej niż podobne dodatki do proszków ponieważ produkt Pierpaoli ma dodatek z olejku lawendowego oraz został przetestowany na skuteczność.
27.22
Ochronny i kojący balsam dla dzieci Baby Anthyllis jest mieszanką niezwykle czystych ekstraktów roślinnych z nieprzyjemnymi dla owadów latających olejkami eterycznymi.
33.94
Mleczko/krem jest przeznaczone do codziennej pielęgnacji suchej skóry i normalnej skóry ciała. To dermokosmetyk idealny dla niemowląt, dzieci i dorosłych - osób ze skłonnością do alergii i tendencją do atopowego zapalenia skóry.
31.76
Baby Anthyllis do mycia buzi, rączek i całego ciała. Mydełko przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci.
24.95
Jedyna taka oliwka na rynku do ciała dziecka od pierwszego miesiąca życia dziecka.
28.24
Najlepsza, BARDZO SMACZNA, EKOLOGICZNA pasta do zębów dla Twojego maluszka BEZ FLUORU, 75 ml, Baby Anthyllis, Pierp
22.69
Wspaniały płyn do dezynfekcji smoczków, butelek i naczyń oraz do mycia przedmiotów mających kontakt z dzieckiem. Zapach płynu pochodzi z olejków: pomarańczowego oraz cytrynowego.
26.90
Płyn do prania delikatnych tkanin to specjalna i bardzo dobrze sprawdzona formuła piorąca przeznaczona do prania ubrań dzieci i niemowląt.
39.48
Delikatny płyn do kąpieli "bez łez" bez dodatku mydła, odpowiednie do higieny ciała niemowląt, a także dla osób o szczególnie delikatnej skórze...
22.49
Specjalny produkt do mycia włosów Twojego dziecka, a także osób o szczególnie delikatnej skórze...
22.49