• Kategorie
  • Producent - SONETT

Bio-Bańki mydlane, bez chemii, specjalnie dla dzieci marki Sonett..
17.10
Ekologiczna gąbka do mycia naczyń wykonana z celulozy, włókien sizalowych i pochodzącego z recyklingu tworzywa PET..
17.02
Ekologiczne mleczko do szorowania Sonett zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne..
19.40
Dzięki lekko natłuszczającym właściwościom mydła oliwkowego, mydło do podłóg Sonett nadaje się doskonale do pielęgnacji otwarto-porowych podłóg z ceramiki, kamienia i drewna. Mydło oliwkowe sprawdza się także wyśmienicie przy filcowaniu wełny..
25.12
Ekologiczne mydło do plam galasowe w kostce Sonett zawiera mydło roślinne z oleju z upraw ekologicznych. Skutecznie usuwa plamy z owoców, atramentu, tuszu z długopisów, tłuszczu, krwi, itp..
9.11
Łagodne, czyste mydło roślinne z oleju palmowego i kokosowego z kontrolowanych upraw ekologicznych, bez środków zapachowych...
5.15
Tabletki do zmywarki Sonett nie zawierają chloru i fosforanów nie zawierają enzymów i środków zapachowych, ulegają całkowitej biodegradacji..
34.22
Ekologiczne, wegańskie tabletki do zmywarki Sonett nie zawierają chloru i fosforanów. Nie zawierają enzymów i środków zapachowych, ulegają całkowitej biodegradacji..
77.58
Sonett Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarki 500ml. Zawiera wyłącznie surowce roślinne, ulega całkowitej biodegradacji..
21.66
Środek czyszczący o szerokim zastosowaniu do powierzchni sanitarnych i kuchennych. Bez zarysowań czyści umywalki, toalety, wanny i bez wysiłku usuwa przypalone resztki z garnków oraz tłuste osady z kuchenek i piecyków..
19.40
Ekologiczny płyn do mycia okien ze spryskiwaczem 500 ml. Czyści dokładnie i bez zacieków, wypełnia pomieszczenie miłym zapachem, ulega całkowitej biodegradacji..
22.80
Ekologiczny płyn do mycia podłóg 500 ml to ochrona i pielęgnacja podłóg woskowanych, olejowanych i lakierowanych. Nadaje się do płytek, kamienia, drewna, korka, parkietu, laminatu, linoleum. Zawiera naturalne woski..
52.35
Środki SONETT ze względu na swój skład są nadzwyczaj łagodne dla skóry. Nawet jeśli ich śladowe ilości pozostaną na pranych tekstyliach czy czyszczonych powierzchniach, niebezpieczeństwo podrażnienia skóry czy reakcji alergicznych jest bardzo niewielkie..
59.33
Ekologiczny płyn do prania Miętowo-cytrynowy Sonett posiada specjalną formułę do tkanin kolorowych. Pierze dokładnie i chroni kolory..
45.41
Ekologiczny środek do zmiękczania wody 500 g. Ulega całkowitej biodegradacji, gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego..
22.80
Czysty wybielacz tlenowy. W procesie wybielania ulega całkowitej degradacji na aktywny tlen, wodę i sodę. Nie zawiera wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu.
30.76
Czysty wybielacz tlenowy. W procesie wybielania ulega całkowitej degradacji na aktywny tlen, wodę i sodę. Nie zawiera wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu..
20.93
Ekologiczny płyn czyszczący do WC, opakowanie 750ml. Produkt jest w 100% roślinny, bez petrochemii. Gruntownie usuwa brud, kamień i osady wapienne..
20.53