• Promka Wprawdzenie

PROGRAM PROMKA

Zbieraj punkty Promki – bo to Ci się po prostu należy!!

Program Promka to oszczędność połączona z najlepszymi ofertami specjalne dla Ciebie.

Jak to działa?

To proste: zbieraj Promki podczas zakupów - za każde wydane 1 PLN w trakcie zakupów otrzymasz 5 Promek.

1 zł = 5 promek

 Zbieraj Promkę do Promki aż uzbierasz określaną kwotę, którą możesz wydać na następne zakupy w naszym sklepie. Promkami możesz obniżyć cenę dowolnego produktu. Aby obniżyć koszt zakupów o 1 zł musisz posiadać na koncie 40 Promek.   Przy każdym produkcie pojawia się informacja ile Promek dostajesz za zakup danego produktu oraz ile Promek musisz posiadać na swoim koncie, żeby kupić go z maksymalnie obniżoną cenę.

 

 Cena produktu może zostać obniżoną maksymalnie do 1,02 zł. Wtedy cena takiego produktu to X Promek + 1,02 zł ale decyzja o tym ile zużyjesz promek do obniżenia ceny produktu zależy od Ciebie no i od salda na Twoim promkowym koncie. W takiej sytuacji, jeżeli zdecydujesz się wydać np. 20 Promek, cena będzie obliczana wg systemu np. 20 Promek + X zł

Promka w paru krokach

Krok 1

 W prawym górnym rogu strony znajdziesz Strefę Klienta, wejdź w zakładkę „zarejestruj się „

i załóż konto na https://caro-online.pl/register/

Rejestracja w sklepie wymaga podania tylko swojego adresu e-mail oraz hasła.
Po zarejestrowaniu można dokonywać zakupów a na podany adres e-mail będą wysłane potwierdzenia oraz zmiany statusów zamówień. Będziesz miał/a również podgląd na stan swojego konta punktowego. Resztę danych podasz przy składaniu zamówienia.

Co ważne: zapisanie się do Programu Promka daje Ci 200 punktów na start !!

Te punkty wpisuje Administrator.

Krok 2

Zrób zakupy na https://caro-online.pl/

Krok 3

Po zakończeniu transakcji, w chwili kiedy zamówienie uzyska u Administratora status: „nowe” na Twoim koncie pojawią się uzyskane poprzez zakup Promki.  Możesz je wykorzystać przy następnych zakupach. W Koszyku pojawi się odpowiednia rubryka pokazując ilość zgromadzonych Promek.

Co jeszcze jest ważne?

- punkty są przyznawane również za zakupy za które płaciłeś Promkami.

- jeżeli anulujesz zamówienie Twoje punkty z tego zamówienia również zostaną anulowane.

- swoje Promki możesz podarować komuś bliskiemu lub konkretnej instytucji na adres której wpłacimy równowartość zadeklarowane ilości punktów (opcja dostępna wkrótce)

- Program Promka łączy się również z innymi promocjami np. Darmowa dostawa

- zapisanie się na newsletter daje Ci kolejne 400 pkt. a my obiecujemy, że nie będziemy Cię spamować nadmiarem informacji.

 

 

 

  • Sklep zamknięty